Faktura a prohlášení

Fakturační informace:

Vážení uživatelé, po zakoupení od společnosti Chipsmall obdržíte naši oficiální obchodní fakturu, pečlivě si přečtěte níže uvedené pokyny.
 

1, Pokyn k vystavené faktuře

Fakturu vystaví společnost Chipsmall. Částka faktury bude záviset na výši skutečné částky, kterou jste zaplatili. Chipsmall poskytuje dva druhy faktur, fakturu s DPH (neodpočitatelnou) a speciální fakturu s DPH (odečitatelnou). Za účelem zlepšení efektivity provozu a zabránění efektu vrácení bude faktura budou vydány do 5 pracovních dnů poté, co uživatelé dostanou zboží. Vyplňte správnou adresu, kontaktní osobu, telefonní číslo, abyste zajistili přesné doručení faktur. Pokud tyto údaje nevyplníte, společnost Chipsmall zašle fakturu na stejnou adresu jako odeslané zboží, abychom vás mohli včas kontaktovat.
 

2, faktura s DPH

Společnost Chipsmall obvykle vystavuje fakturu s DPH pro uživatele, kteří jsou obecnými poplatníky. Do faktury prosím napište příslušné jméno společnosti a daňové údaje.
 

3, zvláštní faktura s DPH

Pokud potřebujete vystavit „speciální fakturu s DPH“, obraťte se na naše účetnictví, jinak systém společnosti Chipsmall vystaví fakturu s DPH. Vyplňte a pečlivě zkontrolujte všechny fakturační údaje, společnost Chipsmall nepřebírá odpovědnost, pokud dojde k jakékoli chybě. zasláno expresně po potvrzení zásilky. Vyplňte prosím název společnosti, adresu, telefonní číslo, daňové číslo, název banky a číslo účtu, adresu potvrzení faktury, aby uživatelé mohli běžně používat speciální fakturu s DPH, ale všechny vyplněné údaje musí být stejně jako plátce daně.
Název společnosti musí být název průmyslové a obchodní registrace. Adresa společnosti a telefonní číslo faktury musí být stejné jako údaje o vaší společnosti.
Daňové registrační číslo je číslo na certificate Osvědčení o registraci pro daň》, obvykle 15 čísel, prosím pečlivě zkontrolujte a zadejte. Pro obě musí být napsáno jméno banky a číslo účtu.
 

4, Oznámení

Pokud uživatelé napíšou nesprávné informace pro speciální fakturu s DPH, pak Chipsmall vystaví fakturu s DPH automaticky a bez vrácení. Chipsmall nepřijme požadavek na opětovné vystavení speciální faktury s DPH, pokud jsme již vystavili fakturu podle informací o uživateli.
 

5, Přátelské připomenutí

Pokud máte pochybnosti o vystavené faktuře, kontaktujte finanční oddělení společnosti Chipsmall. Pokud neobdržíte fakturu do 30 dnů od obdržení zboží, kontaktujte zákaznický servis společnosti Chipsmall. Fakturu nebudeme vystavovat podruhé, pokud nás nemůžete kontaktovat do 90 dnů (od data objednávky). Název produktu na faktuře bude napsán Elektronické komponenty, číslo dílu bude zapsáno jako skutečná objednávka, žádné další speciální požadavky.
 

6, vrácení faktury

Pokud zjistíte, že fakturační údaje jsou nesprávné, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, společnost Chipsmall nahradí a odešle co nejrychleji. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis, pokud chcete změnit fakturační údaje, pošleme revidovanou fakturu na vaši uvedenou adresu po našem finančním oddělení bez schválení zákaznického servisu naše finanční oddělení nepřijme žádost o opětovné vystavení faktury z telefonu, faxu nebo e-mailu.