Podmínky doručení

Granty a rezervy

Způsob dopravy

Chipsmall nabízí různé způsoby dopravy: můžeme vám pomoci posílat zásilky federálním kurýrem, DHL, UPS, TNT, EMS nebo jakýmkoli jiným způsobem, který se vám líbí. Všechno. Můžete si vybrat svou logistickou službu. Pokud existuje konkrétní dodávka společný podnik, společnost. Zároveň je to způsob doručení, který obdrží požadavek zákazníka.
 

cena za doručení:

  • Náklady na dopravu závisí na velikosti, hmotnosti a místě určení zásilky. Máme dlouhodobé obchodní vztahy se společnostmi Federal Courier a DHL. Budeme se snažit, abychom vám poskytli nejlevnější kurýrní cenu. Pro vaši bezpečnost balení budeme pojištěni pro velké zásilky.
  • Přijaté objednávky nad 10 000 $ budou zdarma doručeny do celého světa prostřednictvím DHL / FedEx. Pokud je celková částka nižší než 10 milionů $, bude DHL / Fax stát 60–10 100 $ v závislosti na hmotnosti / velikosti. Zvyšte jízdné.
  • Dopravci obvykle poskytují online účty pro správu vašeho nákladu, a to i s pokročilejšími funkcemi.
  • Dodržujeme všechny zásady a pravidla exportu. Některé produkty mohou podléhat omezením ITAR a omezení exportu mohou mít za následek dřívější datum dodání.

Dodací lhůta a místo určení

Zboží doručíme do 1-2 dnů od data, kdy všechny náklady dorazí do našeho skladu.

  • Naše pracovní dny jsou od pondělí do pátku, bez sobot, nedělí a svátků.
  • Dodací lhůty závisí na způsobu dopravy a cílovém místě. Cla, daně a další poplatky jsou odpovědností příjemce. Protože naše náklady zahrnují pouze náklady na dopravu zásilky, kontaktujte prosím svůj celní úřad a odhadněte možné náklady.
 

Toto je harmonogram dodávek z našeho skladu do vašeho cíle. Obraťte se na svou stranu.

  Asie Severní Amerika Evropa střední východ Jižní Amerika Afrika
DHL 2-4 dny 3-4 dny 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dny 3-4 dny 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní
 

Dodání a dodací lhůty se počítají v pracovních dnech od pondělí do pátku. U velkých svátků, jako jsou Vánoce, si prosím dejte čas na dodání navíc. V těchto zvláštních případech si připomínáme možná zpoždění. Země, které kvůli politice nelze odeslat: Afghánistán, Středoafrická republika, Pobřeží slonoviny, Demokratická republika Kongo, Korejská lidově demokratická republika, Eritrejské společenství, Libanonská republika, Libérie, Somálská demokratická republika, Súdánská republika. Podrobnosti o přepravě získáte na [email protected]